Menu 

Contact

Locatie Drachten

Tussendiepen 28
9206 AD  Drachten

Postbus 23
9200 AA  Drachten

Tel: 0512-585300
Fax: 0512-524754
info@kijlstra.eu

Locatie Vianen

De Limiet 21A
4131NR  Vianen

Postbus 1
4130EA  Vianen

Tel.: 0347-365900

Uw contactpersoon buiten- en binnendienst

Eerde-Jan van der Harst 06-52552894 e.vanderharst@kijlstra.eu Ilse Karelse 0347-365927 i.karelse@kijlstra.eu
Jan Wessels 06-55306724 j.wessels@kijlstra.eu Peter Hakvoort 0512-585325 p.hakvoort@kijlstra.eu
Kees Geerts 06-22416705 k.geerts@kijlstra.eu Pierre Nagtegaal 0347-365926 p.nagtegaal@kijlstra.eu
Jeroen van Rossem 06-55306703 j.vanrossem@kijlstra.eu Patrick Tammer 0347-365912 p.tammer@kijlstra.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contactformulier voor meer informatie over ons of onze producten

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

captcha
Neem bovenstaande code over :

Uw ingevulde gegevens zullen alleen gebruikt worden om contact met u op te nemen.

U kunt zich hieronder aanmelden voor onze nieuwsbrief, welke ongeveer 1x per kwartaal verstuurd wordt

Kijlstra Riolering gebruikt deze gegevens alleen om onze nieuwsbrief toe te zenden en niet voor andere doeleinden.

We zullen uw gegevens met respect behandelen.

Back to Top