Menu 

Contact

Locatie Drachten

Tussendiepen 28
9206 AD  Drachten

Postbus 23
9200 AA  Drachten

Tel: 0512-585300
Fax: 0512-524754
info@kijlstra.eu

Locatie Vianen

De Limiet 21A
4131NR  Vianen

Postbus 1
4130EA  Vianen

Tel.: 0347-365900

Uw contactpersoon buiten- en binnendienst

Eerde-Jan van der Harst 06-52552894 e.vanderharst@kijlstra.eu Ilse Karelse 0347-365927 i.karelse@kijlstra.eu
Jan Wessels 06-55306724 j.wessels@kijlstra.eu Peter Hakvoort 0512-585325 p.hakvoort@kijlstra.eu
Kees Geerts 06-22416705 k.geerts@kijlstra.eu Pierre Nagtegaal 0347-365926 p.nagtegaal@kijlstra.eu
Jeroen van Rossem 06-55306703 j.vanrossem@kijlstra.eu Patrick Tammer 0347-365912 p.tammer@kijlstra.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contactformulier voor meer informatie over ons of onze producten

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

* indicates required

Kijlstra Riolering gebruikt uw e-mailadres om u onze nieuwsbrief toe te zenden.
Wilt u onze nieuwsbrief in de toekomst blijven ontvangen en op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen?
Dan verzoeken wij u onderstaande nieuwsbrief optie aan te vinken.


Door op aanmelden nieuwsbrief te klikken, stemt u ermee in dat wij u onze nieuwsbrief 1 keer per kwartaal mogen toezenden.

U kunt zich op elk moment afmelden door op de link ‘afmelden van nieuwsbrief’ te klikken in de voettekst van elke e-mail die u van ons ontvangt, of door contact met ons op te nemen via i.karelse@kijlstra.eu.

We zullen uw gegevens met respect behandelen en alleen gebruiken voor onze nieuwsbrief.
Wij zullen uw gegevens niet gebruiken voor andere doeleinden.

Wij gebruiken Mailchimp. Door op onderstaande knop te klikken, ga je ermee akkoord dat je indormatie ter verwerking wordt verzonden naar Mailchimp. Lees hier meer over de Privacy voorwaarden van Mailchimp.